Rohová sedačka rozkládací nina levý roh úp šedá

Rohová Sedačka Rozkládací Nina Levý Roh úp šedá

Rohová sedačka rozkládací nina levý roh úp šedá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sedačky
Cena:39999.00 Kč
Rohová sedačka rozkládací nina levý roh úp šedá 3 (60%) 24 hodnocení

Seznamte se s výhodami sedací soupravy Nina v naší video recenzi Video recenze má ilustrativní charakter. Vystihuje nejvýznamnější vlastnosti a funkce sedací soupravy Nina. Praktická sedačka Nina Pokud chcete získat skvělou sedací soupravu, kterou vám budou všichni závidět, pořiďte si sedací soupravu Nina. Luxusní sedací souprava Nina je jednoduchá, plná čistých linií a moderního vzhledu. Díky decentnímu barevnému provedení se hodí do každého interiéru. Sedací soupravu lze rozložit na velice pohodlné lůžko o rozměrech 195x140 cm, které je díky 12 cm vysoké integrované matraci s jádrem z PUR pěny vhodné používat pro každodenní spaní. Dále sedací souprava disponuje úložným prostorem, kam lze uschovat např. lůžkoviny. Sedací souprava Nina se stane tím pravým typem čalouněného nábytku do vašeho interiéru. Použité materiály Sedací souprava Nina je potažena kvalitní látkou Arenal. Jedná se o silnou látku, která vyniká dlouhou životností. V případě znečištění je možné látku vyčistit za...


 • Trojsedák fano rozkládací úp šedá
  Trojsedák fano rozkládací úp šedá

  Věnujte své chvíle odpočinku trojsedáku Fano Po náročném dni si perfektně odpočinete na trojsedáku Fano. Poskytne vám dostatek pohodlí a..

  8999.00 Kč
 • Trojsedák connie rozkládací šedá
  Trojsedák connie rozkládací šedá

  Seznamte se s výhodami trojsedáku Connie v naší video recenzi Videorecenze má pouze ilustrativní charakter. Vystihuje nejvýznamnější..

  22999.00 KčVybavení pro: Rohové? V sekci nÁbytek | sedačky | rozkládací sedačky je možné objevit rohová sedačka rozkládací nina levý roh úp šedá!
© 2021 Kontakt