STILISTA Cascata 1221 Zahradní Sprcha

STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bazény a doplňky
Dodavatel:Stilista
Cena:3856 Kč
STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha 3,75 (75%) 22 hodnocení

Zahradní sprcha Stilista® 'Cascata' 'poskytuje chladné občerstvení přímo ve vaší zahradě nebo kempu. Má velkou otočnou sprchovou hlavici se 60 extra velkými tryskami, která jsou také méně náchylná k kalcifikaci. Kromě toho se sprchová hlava snadno otevírá a čistí. Dále má sprcha ruční sprchu s 44 tryskami. Tlak vody lze plynule regulovat pákou. Zahradní sprcha byla vyrobena z borovicového tvrdého dřeva (smíšené dřevo) z pěstebních plantáží, které se vyznačují absolutní odolností proti povětrnostním vlivům a dlouhou životností. Tropické tvrdé dřevo je velmi stárnoucí a odolné proti povětrnostním vlivům a je odolné vůči napadení hubami a hmyzem. Sprcha je odolná proti povětrnostním vlivům s odpovídající péčí (např. S ​​teakovým olejem) po několik let a je již dodána zcela naolejovaná. Dřevo je přírodní produkt a žije. Tvrdé dřevo, tropické (např. Balau a teak) a netropické (např. Robinia a buk) jsou zvláště vhodné pro výrobu zahradního nábytku. Jsou velmi odolné a odolávají dešti, sněhu, mrazu a slunečnímu záření a nepotřebují žádné barvy ani konzervační látky pro běžné použití. Původ dřeva byl testován v souladu s normami FSC (Forest Stewardship Council) k vyloučení nezákonně sklizeného dřeva a dřeva ze zvláště cenných lesů. Technické údaje: Výška: asi 210 cm Plocha stojanu: D 61 cm x Š 61 cm Sprchová hlavice: ø 15 cm s volně otočnou kulovou hlavou včetně 2. samostatného sprchového koutu: ø 6 cm se sprchovou hadicí 97,5 cm Hliníková trubka: ø 1,7 cm Univerzální přípojka vody (3/4 palce) - pro standardní zahradní hadice Vč. další adaptér pro připojení 1 palce Odolné vůči povětrnostním vlivům Tropické olejované břidlice z tvrdého dřeva (certifikováno FSC) Sprchová hlavice, páková baterie a tažná páka chromovaná Sprchováhadice z nerezové oceli Trubice z ušlechtilé oceli Vysoce kvalitní mosazné šrouby Hmotnost: 11 kg Obsah balení: 1 x zahradní sprcha kompletně 1 x spodní deska 1 x sprchová hlavice 1 x sprchový kout se sprchou 1 x montážní materiál 1 x adaptér pro připojení 1 palce 1 x montážní pokyny


 • Dětský bazén s rámem s strieskou ochrana UV 56432
  Dětský bazén s rámem s strieskou ochrana UV 56432

   Snadná instalace Trojité stěny z odolného PVC a polyesteru Stěny bazénu jsou zkonstruovány z materiálu DuraPlus™, který dosahuje..

  2499.00 Kč
 • STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha
  STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha

  Zahradní sprcha Stilista® 'Cascata' 'poskytuje chladné občerstvení přímo ve vaší zahradě nebo kempu. Má velkou otočnou sprchovou hlavici..

  3856 Kč
 • Marimex Sunny Style Solární sprcha
  Marimex Sunny Style Solární sprcha

  Zapomeňte na sprchování či oplachování těla studenou vodou z kohoutku. Díky solární sprše Sunny style si při jasném počasí dokážete..

  2490 Kč
 • MARIMEX 10992002 UNO 14
  MARIMEX 10992002 UNO 14

  Popis produktu Přenosná solární sprcha UNO 14 je plastová solární sprcha se zásobníkem o objemu 14 litrů. Voda je ohřívána slunečním..

  2190 KčVybavení pro: Bazénové sprchy? V sekci dům a zahrada | bazény a doplňky je možné objevit stilista cascata 1221 zahradní sprcha!
© 2021 Kontakt